شش قدم مهم که باید هنگام ساخت یک خانه در نظر بگیرید

شما غالباً علاقه خاصی به طراحی داخلی خواهید داشت اما احساس می کنید که نمی توانید در آن موضوع مدرک بگیرید. خوب شما اشتباه می کنید شما مطمئنا باید انقلابی که امروزه توسط ارتباطات دیجیتال ایجاد شده بدان معنی است که تقریباً شما از طریق بازار آنلاین می توانید مدرک برنامه ریزی خانه را بگیرید. این زیبایی سابق انتخاب است.

مشاوره طراحی داخلی می تواند به عنوان یک سکه برای دوازده نفر در نظر گرفته شود ، از طریق اینکه چه کسی آن را به یک شخص ارائه می دهد. مطمئناً ، بسیاری از آن ها حس طبیعی است ، با این وجود بعضی اوقات موارد دیگری به دنبال فاکتور مورد نظر شما می رود و با یک  دکوراسیون داخلی منزل  تصور کاملا جدید ظاهر می شود. این اغلب در طراحی داخلی اتفاق می افتد. واقعاً ، البته درست یا غلطی وجود ندارد اما تمایل به این دارد: تفاوت محسوسی که یک فرد زرنگ و دانای دکوراتور است. کاهش وزن . افرادی که لازم است از آنها مشاوره بگیرید.

اگر سازنده شما عرشه و ایوانها را نمی سازد ، شما می خواهید یک پیمانکار دیگر از این موارد را استخدام کنید. بیشتر از طرح اصلی خود و مواردی را در مورد مواد ، نوع عرشه / ایوان ، هندریلس و غیره بحث کنید.

دریافت چرا! بهترین تبلیغات شما در جایگاه یک پیمانکار ساختمان کاملاً رایگان! شما نمی توانید یک نیکل پرداخت کنید. بهتر می شود. به دلیل کوچکتر شدن سرعت ، باید با هر کسی بحث کنید یا به کسی کمک کنید تا کار را برای یک شخص انجام دهد. خودتان می توانید این کار را از طریق راحتی در منزل مسکونی خود انجام دهید. فقط دو دقیقه طول می کشد!

بنابراین به درون خود نگاه کنید ، فکر کنید مهارت افراد برای شما مهم است. بیایید بگوییم شما برای جلب کنندگان رویا مشکلی دارید. بنابراین ایجاد یک طرح نقدی شکارچی رویایی متناسب خواهد بود: اشکال و سایه های مبهم ، چراغ های مبهم ، تصاویر خارق العاده از آثار هنری. اگر جهانی که تصور می کنید وجود ندارد ، دنیای ویژه خود را بسازید! بگذارید اشتیاق شما ذهن شما را برانگیزد: نباید از استفاده از اجزای غیرمعمول ترسید. هر کاری انجام خواهد داد: از شیشه های شکسته و سنگ مرمر گرفته تا شاخه های درختان ، از گیاهان خشک شده و پرها تا چین های کاغذی ، از شکسته شدن آینه گرفته تا تراشه های چوب یا لهجه های فلزی ، از پوسته های دریایی که با اکریلیک رنگ می کنید تا کارهای هنری غیر منتظره روی پارچه.

هنگامی که مصرف کنندگان قصد دارند شغل متفاوتی را ایجاد کنند که تمام وقت انجام شود ، استخدام یک پیمانکار عمومی بسیار مفید خواهد بود زیرا فقط می توانند یک شخص را در تمام کارها انجام دهند. هر کاری که انجام شده است به احتمال زیاد کمی سریع نیز انجام می شود. آنها از تمام ابزارهای بازسازی ساختمان برای ساخت کار سریع استفاده می کنند.

فضایی جوان ، تازه و سرزنده ایجاد کنید. برای بعضی از افراد ، نقل مکان کردن در خانه مانند شروع زندگی جدید است. چه کسی می خواهد به خانه ای برود که احساس می کند قدیمی به نظر می رسد ، درست است؟ خریداران احتمالی خانه شما می خواهند یک تخته سنگ متفاوت و همچنین خانه جدید یک قطعه حیاتی باشد که باعث ایجاد این توهم می شود. به عنوان مثال می توانید معمولاً میزهای پیشخوان قدیمی و فرسوده را تعویض یا تعمیر کرده و باقیمانده محل سکونت خود را حذف کنید تا به توجه خریداران بالقوه خود کمک کنید.

هنگامی که این پروژه اخیراً آغاز شده است ، با همدیگر با پیمانکار ارتباط برقرار کنید. حتی می توانید برای اطلاع از پیشرفت ، همه و همه به محل ساخت و ساز بروید. اغلب اوقات ، هنگام هوشیاری می توان از اشتباهات جلوگیری کرد.